Doporučujeme

Tvorba webových stránek

Jan Weisgerber nabízí tvorbu webových stránek na míru, grafické práce, internetový marketing, DTP služby, výrobu tiskovin a poradenství na internetu ohledně reklamy.

Web: www.weisgerber.cz

Autoservis Praha

Firma Auto Turman s.r.o. nabízí služby autoservisu, pneuservisu, autolakovny, autopůjčovny a odtahové služby v případě nepojízdného vozidla na adrese: Ke Klíčovu 2b/928, 190 00 Praha 9 Vysočany. Úřední hodiny: Po-Pá 7:30-17:30.

Web: www.autoturman.cz

Úklid Praha

Úklidová firma Jiří Altera nabízí úklidy v Praze a pro Středočeský kraj. Hlavní činností firmy jsou úklidové práce a vyklízecí práce, následný odvoz odpadu a jeho likvidace na veřejných schválených skládkách. Firma má veškeré potřebné certifikáty i osvědčení, pracovní pomůcky a čistící přípravky pro profesionály.

Web: www.altera-praha.cz

Zabezpečovací systémy

Bezpečnostní agentura AL-TEZA group, s.r.o. nabízí montáže a prodej elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), pult centralizované ochrany (PCO), montáže a prodej uzavřených televizních okruhů – tzn. Kamerové systémy, montáže a prodej vstupních přístupových systémů (EKV). Firma prodává a instaluje vše potřebné k úplnému zabezpečení objektů, firem, budov, domů i bytů. V nabídce je i fyzická ostraha osob a objektů (FO).

Web: www.altezagroup.cz

Koupelnové studio

ARMATI koupelnové studio Jiří Řehořka nabízí prodej a montáže koupelen a doplňkového koupelnového nábytku, příslušenství do koupelny, ozvučení koupelen, osvětlení sprchy, vany i akrylátové vany, nebo masážní vany, či luxusní vany a sprchové kouty. Firma dále nabízí koupelnové radiátory, sanitární keramiku, sanitární stěny, obklady a dlažby, různé typy vodovodních baterií. Vše od mezinárodně uznávaných značek.

Web: www.armati.cz

Bezpečnostní, protisluneční a termoizolační fólie

Petr nabízí prodej a montáže bezpečnostních, protislunečních, termoizolačních okenních fólií. Na webových stránkách informuje o jejich využití, aplikaci, výhodách, cenách a podává další zajímavé informace o jejich instalaci. Firma má veškeré potřebné atestace a mnohaleté profesní zkušenosti.

Web: www.benda-folie.cz

Stavební firma Praha, rekonstrukce bytů a domů

Společnost Build Prag s.r.o. realizuje stavby většinou v rozsahu do 10 miliónů korun. Hlavní náplní stavebních služeb jsou rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů a opravy komerčních budov, činžovních nebo panelových domů, rodinných domů včetně veškerých instalací vnitřních zařízení. Firma je certifikovaná společnostmi Knauf a Rigips ohledně montáží sádrokartonových systémů včetně požárních a bezpečnostních příček. Na základě certifikací provádíme také poradenství v oblasti suché výstavby.

Web: www.buildprag.cz

Výroba nábytku na zakázku

DANY studio nábytku a interiéru na klíč nabízí nábytek na zakázku. Jde o stylový, bytový interiérový nábytek na klíč, což zahrnuje například obývací stěny, ložnice, obývací pokoje, koupelnový a kuchyňský nábytek, postele, skříně, police, poličky, stoly, židle, křesla, otomany, sofa, lampy, lustry, komody, vinotéky, konferenční stoly a stolky, noční stolky a TV stolky, palandy, patra na spaní, vestavěné skříně apod.

Web:  www.dany-nabytek.cz

Bytový textil Praha

Ivana Varhulíková nabízí bytový textil na míru, což zahrnuje například šití záclon a závěsů, šití dek na zakázku, výrobu povlečení, přikrývek, prostěradel a potahů či obalů třeba na lodě, kola a další sportovní náčiní.

Web: www.deky-luzkoviny.cz

Odvoz odpadu Praha

Firma Ekoconex nabízí odvoz odpadu i odpadního materiálu pro Prahu a Středočeský kraj. Firma také nabízí odvoz a likvidaci nebezpečného odpadu, odvoz veškeré suti, likvidaci všech druhů odpadů, odvoz písku, štěrku, kamení, dřeva a dalších materiálů, dopravu různých materiálů, výkopové práce, terénní úpravy, zemní práce, vyklízecí práce, ruční i strojní demolice různých objektů.

Web: www.ekoconex.cz

Luxusní nábytek

FAST interiér a design, s.r.o. je výrobce i prodejce luxusního bytového a kancelářského nábytku. Firma nabízí realizace interiérů na klíč na základě vlastní nebo dodané projektové dokumentace na míru, provádí realizace kompletního řešení bytového nábytku podle parametrů zákazníka.

Web: www.fast.cz

Ready Made společnosti

Společnost FINREOS s.r.o. podniká v oblasti zakládání nových firem - ready made společností, což znamená tzv. předzaložení společnosti. Ready Made společnost je předzaložená společnost jinou společností, která je zapsána v obchodním rejstříku. Taková společnost má název, sídlo, jednatele i identifikační číslo a zaplacený základní kapitál, ale nevyvíjí žádnou obchodní činnost. Je totiž založená pro prodej jiné firmě.

Web:  www.finreos.cz

Čistírna oděvů Praha

Firma LEDER TEX s.r.o. nabízí čištění veškerého textilu, kůží a kožešin. Firma dále nabízí praní, mandlování, žehlení, ale i barvení textilu a oděvů z různých materiálů.

Web: www.leder-tex.cz

Ekologická likvidace vozidel

Kovošrot Lorenz, s.r.o. nabízí ekologickou likvidaci všech motorových vozidel a jejich demolicemi zdarma včetně bezplatného odtažení a vystavení protokolu při předání vozidla.

Web: www.lorenz-eko.cz

Kovošrot a výkup kovů

Kovošrot Lorenz, s.r.o. vykupuje, sváží a zpracovává kovové odpady. Firma působí převážně v regionech středních a jižních Čech, kde také provozuje síť výkupen. Cílem je poskytování kvalitních služeb, které vedou k oboustranné spokojenosti a dlouhodobé spolupráci. Hlavní činností společnosti Kovošrot Lorenz je výkup a prodej železných i neželezných kovů. Na všech pobočkách firma nabízí výkup běžně obchodovatelných kovů jako např.: železa, mědi, hliníku, olova a jejich slitin.

Web: www.lorenz-kovo.cz

Posuvné brány

Firma LOQUENS s.r.o. vyrábí, dodává, montuje a instaluje pojezdové, samonosné a posuvné brány, jak hliníkové tak kovové. Firma také nabízí garážová vrata, rolety, žaluzie, mříže, ploty a sítě proti hmyzu. Vše na zakázku dle parametrů zadání na adrese Táborská 61/330, Praha 4. Kontakt: tel.: 773 265 826, email loquens@loquens.cz.

Web: www.loquens.cz

Elektro e-shop elektromateriálů

Firma LS Servis prodává elektromateriál přes internetový obchod (eshop), což obsahuje vypínače, zásuvky, lustry, lampy, světla, venkovní svítidla, stropní svítidla, svítidla do bytu, koupelnová svítidla, úsporné žárovky, úsporné žárovky, jističe, rozvaděče, ventilátory, lišty a kabely, dráty, vodiče, trubky, domácí spotřebiče, pracovní nářadí, nářadí pro kutily a ostatní spotřební zboží.

Web: www.lseshop.cz

Svatební, společenské a plesové šaty NATALI BRIDAL

Svatební salon Natali oblékl již stovky zákazníků po celé České republice od r. 2003. Firma se zaměřujeme na půjčování svatebních šatů a společenských šatů i na prodej vlastních originálních střihů. Náš salón neustále tvoří nové kolekce, kterými spoluurčujeme nové trendy v odívání nejen pro svatby, ale i pro společenské události. Sídlíme v příjemných prostorách s klimatizací v ulici Žitná 49, Praha 1 - Nové Město.

Web: www.natalibridal.com

SAMSONITE - batohy, kufry, brašny a tašky

NATECO s.r.o. autorizovaný servis a prodejce produktů značky SAMSONITE nabízí prodej, servis a opravy kufrů, cestovních brašen, kabelek, tašek, batohů včetně příslušenství a doplňků na adrese Seifertova 71, Praha 3 Žižkov. Kontakt: tel.: 222 781 868, email: nateco@volny.cz.

Web: www.nateco.cz

Fólie na okna a zabezpečení oken

Jan Davídek nabízí okenní bezpečnostní fólie, zámky, kliky, mříže, přídavná zabezpečení oken od firmy ABUS. Firma zajistí kompletní okenní zabezpečení.

Web: www.okenservis.cz

Oční optika Praha

Firma panOPTIKum (oční optika) má dvě provozovny na Praze 1 a nabízí servis pro dioptrické brýle, kontaktní čočky, brýlové obruby a příslušenství. Firma také nabízí vyšetření zraku, poradenství jak šetřit a pečovat o zrak a informuje o očních nemocech či vadách. V prodeji jsou značky: Ray-ban, Silhouette, Rodenstock, In face, Eschenbach, Mezler, Brylemax, Okula a Sagitta.

Web: www.panoptikum.cz

Patra na spaní

Truhlářství ČERNÝ nabízí výrobu spacích pater, která jsou vyráběna z kvalitního vyzrálého vysušeného dřeva, aby se předešlo kroucení a pracování (pnutí) dřeva. Při výrobě dřevěného patra na spaní je využíván specifický originální design, který je vždy konzultován se zákazníkem, který si může zvolit typ dřeva, barvu odstínu včetně tvaru. Kalkulace výroby patra na spaní je individuální na míru podle přání zákazníka.

Web: www.patra-na-spani.eu

Překlady z němčiny a překlady do němčiny

Diplomovaná překladatelka Martina LOSKOTOVÁ nabízí profesionální překlady z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny. Vaše texty budou přeloženy na prvotřídní úrovni, ať již se jedná o překlady právních textů, ekonomický textů a textů z mnoha dalších oborů. Samozřejmostí je zachování Vaší firemní terminologie a dodržení dohodnutých termínů. Nabízím i možnost spěšných překladů. Překlady za příznivé ceny. Obraťte se ne mne pro vypracování nezávazné cenové nabídky.

Web: www.preklady-nemciny.cz

Průmyslové podlahy "riromi, s.r.o."

Firma "riromi, s.r.o." se specializuje na aplikace pro průmyslové podlahy s použitím špičkových produktů stavební chemie. Firmou aplikované hmoty splňují bezpečnostní, provozní, estetické i hygienické normpay. Rekonstruované podlahy lze zatěžovat již 90 minut po aplikaci! Kontakt: Ing Richard Zájeda - mobil: 603 492 045, email: podlahy@riromi.cz.

Web:  www.riromi.cz

Servis, opravy, výměny a diagnostika automatických převodovek

Specialista na převodovky všech typů CAR MOTORS MB nabízí servis, opravy, výměny a diagnostiku automatických převodovek a zjišťování jejich závad jak pro osobní, tak pro užitkové vozy.

Web: www.servis-prevodovek.cz

ANTEROS - eshop se spodním prádlem

Firma nabízí prodej a výprodej spodního prádla od značek RSIMEK a NOVIA. Jedná se o luxusní dámské kalhotky a tanga všech běžných velikostí. E-shop také nabízí akční ceny a výhodné koupě.

Web: www.spodni-pradlo-anteros.cz

Tandemové seskoky padákem z letadla

Tandemy KANTOR - Tandemové Centrum Praha nabízí tandemové seskoky z letadla na padáku v tandemu s tandem-pilotem.

Web: www.tandemy-kantor.cz

Ubytování Jeseníky

Ing. Vladimír Kubeš nabízí ubytovací služby mezi Orlickými horami a Jeseníky, na úpatí Kralického Sněžníku. K dispozici je 9 dvoulůžkových pokojů, vždy s vlastní koupelnou a WC. Cena za ubytování se pohybuje od 250Kč/os./noc.  Wi-Fi připojení v celém objektu je zahrnuto již v ceně za ubytování.

Web: www.ubytovani-jeseniky-kubes.cz

VEZUKA - Úklid domácnosti Praha

Úklidový servis VEZUKA je specializovanou firmou na profesionální úklid domácnosti v Praze a přilehlém okolí. Firma vám zprostředkuje i hospodyni pro každodenní úklidy s rozšířenými službami jako je např. praní prádla, žehlení nebo vaření (snídaně, objedy, večeře) aj. Kontakt: +420 602 964 120, email: uklidvezuka@email.cz.

Web: www.uklidvezuka.cz

Velkoobchod a maloobchod klimatizace a vzduchotechniky

Firma Ing. Vladimír Kubeš nabízí prodej těchto komponentů: vyústky, krycí mřížky, dveřní mřížky, větrací mřížky, podlahové mřížky, sací mřížky, stěnové mřížky, regulační klapky, samočinné klapky, žaluzie, velkoplošné výústě, mobilní klimatizační jednotky, turbíny LOMANCO, výfukové hlavice, hlavice CAGI, regulační šoupátka, axiální potrubní ventilátor, ohřívače vzduchu, příruby, kontrolní otvory, kontrolní dvířka, lapače těžkých kusů, lamelové štěrbiny, zdrojové výústě, trouby s lamelami.

Web: www.vkspraha.cz

Autobazar Praha

Autobazar VIP CAR s.r.o. na adrese Dřevčická 8, Praha 10 Malešice nabízí prodej nových i ojetých osobních a užitkových vozů různých automobilových značek, například Škoda, BMW, Volkswagen, Mercedes-Benz, Fiat, Volvo, Opel, Renault, Peugeot, Citroen, Toyota, Suzuki, Honda, Mazda, Alfa Romeo, Chevrolet, Chrysler, Ford, Jaguar, Mitsubischi, Nissan, Porsche, Kia aj.

Web: www.vip-car.cz

Vyklízení Praha

Firma Vyklízení WOLF nabízí vyklízecí práce pro Prahu a Středočeský kraj. Firma vyklízí byty, domy, panelové domy, sklepy a sklepní prostory, půdy a půdní prostory, prostranství, parky, a všechny ostatní nebytové prostory. Specializací firmy je vyklízení nebezpečných odpadů.

Web: www.vyklizeni-praha.net

Vzduchotechnika Praha

VKS Praha nabízí dodávku, montáž i servis vzduchotechniky, dále opravy, repase a posudky, či poradenskou činnost ohledně značek TOSHIBA, HITACHI a DAIKIN.

Web: www.vzduchotechnika-vkspraha.cz