• Servisní prohlídky - 01

Společnost CAR MOTORS MB se snaží svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc při objednání na servis a nabídnout co nejkratší možný termín pro Vaší návštěvu u nás. Při servisních prohlídkách používáme pouze vyzkoušené a doporučené náhradní díly dané výrobcem. Dbáme na co nejdůkladnější kompletní prohlídku vozu a tím se snažíme předejít nečekaným závadám v provozu vašeho vozidla. Servisní prohlídky se provádějí dle servisních listů předepsané daným výrobcem.

Naše společnost v oblasti olejů a maziv spolupracuje dlouhá léta s firmou SHELL a tím zaručuje, že Váš motor dostává dokonalou ochranu pro vysoký výkon.

Team CAR MOTORS MB se bude těšit na Vaší návštěvu a rádi Vás přesvědčíme o naší kvalitě a důslednosti při servisní prohlídce Vašeho vozu.

 

SEZNAM POUŽÍVANÝCH OLEJŮ

Shell Helix Ultra Extra - NOVINKA!

Shell Helix Ultra Extra je nový špičkový motorový olej řady Shell Helix. Spojuje možnost prodloužených výměnných intervalů s maximální schopností čištění motoru.

Je navržen speciálně pro provoz ve vozech se vznětovými motory, které jsou vybaveny částicovými filtry. Oproti tradičním olejům výrazně prodlužuje jejich životnost.

Shell Helix Ultra Extra je vhodný i pro zážehové motory s katalyzátory.

 

 

 

Shell Helix Ultra

Dokonalá ochrana pro vysoký výkon
Osvěžuje a chrání Váš vůz

Plně syntetický motorový olej vhodný pro dieselové i benzínové motory moderních vozů renomovaných značek, včetně sportovních.

Zvláště vhodný je do vozů mladších dvou let, kde pro zajištění maximálního výkonu pracují motory při extrémních teplotách a vysokých otáčkách.

Shell Helix Ultra zajišťuje vyčištění a dlouhodobou oxidační stabilitu, čímž poskytuje vašemu automobilu maximální ochranu proti opotřebení. Rovněž minimalizuje hluk motoru a chrání motor při extrémní zátěži dnešního provozu. Je vhodný i pro přeplňované motory.

 

 

 

 

Shell Helix Plus

Výjimečné vyčištění motoru za všech jízdních podmínek
Osvěžuje a chrání Váš vůz

Vynikající ochrana pro všechny provozní podmínky, nehledě na typ Vašeho osobního automobilu.

Vynikající motorový olej na syntetické bázi pro všechny moderní benzínové i dieselové motory včetně turbomotorů. Shell Helix plus pro řidiče, kteří chtějí osvěžit a posílit svůj automobil motorovým olejem skvělé kvality, který umožňuje klidnější jízdu a vysokou ochranu motoru. Tento produkt je vhodný pro vozy staré 2 až 5 let.

 

 

 

Shell Helix Super

Dokonalé čištění motoru 

Osvěžuje a chrání Váš vůz

Prověřená ochrana pro všechny typy motorů. Vysoce kvalitní minerální olej pro všechny typy motorů - benzínové, naftové i LPG. Shell Helix Super je vhodný pro vozy nižší a střední třídy starší 5 let. Jeho čistící síla odstraní i dlouhodobé usazeniny, které se nashromáždily během doby, kdy se používaly jiné oleje.

 

 

 

Shell Helix

Spolehlivá ochrana motoru 

Dobrá oxidační a termická stabilita

Shell Helix je nově vyvinutý minerální motorový olej. Při jeho výrobě je používán nejkvalitnější základový olej s vysokým viskozitním indexem a vybraná aditiva. Byl vyvinut tak, aby vyhovoval celoročnímu použití v motorech osobních vozů. Je doporučen pro přeplňované i nepřeplňované benzínové, plynové (LPG) a naftové motory.


© 2017 Car Motors MB

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?